У світі, де інтимне життя відіграє важливу роль, ми розуміємо, що конфіденційність і швидка доставка відіграють важливу роль. У Dildom ми приділяємо особливу увагу тому, щоб ти отримав свої товари швидко і в повній конфіденційності.

Швидка відправка

Ми цінуємо твій час, і тому після підтвердження замовлення ми відправляємо його впродовж 24годин. Це означає, що ти зможеш насолоджуватися своїми новими іграшками в найкоротші терміни. Наша команда працює ефективно, щоб задовольнити твої потреби.

Відправки здійснюються з понеділка по суботу.

Конфіденційність

У Dildom ми розуміємо, що твоя конфіденційність має першорядне значення. Ми вживаємо низку заходів, щоб забезпечити максимальну дискретність у процесі доставки.

  • Упаковка: Ми упаковуємо всі замовлення в темний непрозорий пластик без будь-яких логотипів або написів, які могли б вказати на вміст посилки. 
  • Відправлення від приватної особи: Ми відправляємо ваше замовлення від приватної особи. Жодних назв магазину або продуктів не буде видно на поштових або кур'єрських упаковках.
  • Підвищена конфіденційність. Щоби зберігти максимальну конфіденційність ми в описі посилки вказуємо «косметика» (або те, що ти захочеш).

Доставка і оплата

Ми пропонуємо зручні способи доставки як для клієнтів в Україні, так і для клієнтів за кордоном.

  • Доставка по Україні: Ми співпрацюємо з кур'єрською службою Нова Пошта для доставки по всій Україні. Це швидко та надійно.
  • Міжнародна доставка: Ми також здійснюємо міжнародну доставку через Нову Пошту та Укрпошту. Доставка не здійснюється в РФ. 
  • Зручна оплата: Ти можеш оплатити своє замовлення банківською картою на нашому сайті або вибрати оплату при отриманні. Оплата при отриманні можлива в межах України. Доставка за кордон по повній передплаті.